SAKAFLIADES CLUB
SAKAFLIADES CLUB
SAKAFLIADES CLUB
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
- Σ.Φ."ΣΑΚΑΦΛΙΑΔΕΣ CLUB":ΑΠΟΚΤΗΣΕ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ ΤΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΜΕ 30€ ΤΟ ΧΡΟΝΟ! ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-(2431100934 - 6973253041) -

 

 ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΠΛΕΞΙΔΑ...ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΧΟΛΙΑ...

Πήγαινε κάτω 
+2
vagiaras 4
Stojinovic
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Stojinovic




Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2010

ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΠΛΕΞΙΔΑ...ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΧΟΛΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΠΛΕΞΙΔΑ...ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΧΟΛΙΑ...   ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΠΛΕΞΙΔΑ...ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΧΟΛΙΑ... Icon_minitimeΚυρ Ιουν 20, 2010 5:17 pm

Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ Η ΓΝΩΜΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΟΣ. ΑΝ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ Ο ΠΛΕΞΙΔΑΣ ΜΑΣ ΕΒΓΑΛΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΦΑΝΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΧΡΩΣΤΑΜΕ ΕΥΓΝΟΜΩΣΥΝΗ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ.
ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ Η ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΙΔΕ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΑ ΜΑΤΣ ΜΕ ΚΡΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΥΣ.Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΝ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΘΑ ΤΟΝ ΣΤΗΡΙΖΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ, ΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΧΙ (ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΑΛΛΩΣΤΕ).
ΟΠΟΤΕ ΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΣ ΥΠΟΨΗ ΟΤΙ Η ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.ΟΣΟ ΑΡΓΟΥΜΕ ΚΑΚΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.
ΚΛΕΙΝΟΝΤΑΣ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠΑΨΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΧΥΠΟΠΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΘΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.ΔΙΟΤΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟΜΑΚΡΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ''ΧΤΥΠΗΣΕΙ'' ΣΤΟ ΦΙΛΟΤΙΜΟ.ΠΑΝΤΑ ΜΙΛΑΕΙ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΛΗΘΥΝΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ (ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΤΡΙΚΑΛΙΝΟΙ,Η ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ).ΕΚΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΘΕΙ ΕΑΝ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙ ΘΕΑΜΑΤΙΚΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΟΥ, ΔΙΟΤΙ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ ΑΝ ΤΟΝ ΤΡΙΚΑΛΙΝΟ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ Ε Ν Α
ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΙΔΡΩΤΑ ΣΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΠΙΣΩ Δ Ε Κ Α .ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΟ.

ΟΠΟΤΕ ΒΑΓΓΕΛΗ ΑΝ ΓΙΝΕΙΣ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΤΟΤΕ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟΣ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.

ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΧΟΛΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΔΙΟΤΙ ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΛΑΦΡΩΣ ΣΤΟ ΝΤΟΥΚΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagiaras 4
Admin
vagiaras 4


Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2009
Ηλικία : 38
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ

ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΠΛΕΞΙΔΑ...ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΧΟΛΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΠΛΕΞΙΔΑ...ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΧΟΛΙΑ...   ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΠΛΕΞΙΔΑ...ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΧΟΛΙΑ... Icon_minitimeΔευ Ιουν 21, 2010 2:57 am

Και πώς να μην έχει περάσει στο ντουκου φίλε Stojinovic...όταν έχει παραιτηθεί πάνω από 7 φορές; Τί να πιστέψεις; Το θέμα μας έχε κουράσει αρκετά και καλό θα ήταν να ξεκαθαρίσει μέσα από μια συνέντευξη Τύπου τους πραγματικούς λόγους και όχι μέσω ιστοσελίδων και "φυλλάδων".

Αν θέλει να αποχωρήσει, να το κάνει δινοντας έμπρακτα τις μετοχές στον Δήμο ή στο Νομάρχη και στη συνέχεια να υπάρξει ο κάθε ενδοαφερόμενος. Είναι δύσκολο στις μέρες μας να βρούμε επενδυτές, αλλά πρέπει να δημιουργηθεί μια προσωρινή Διοίκηση που θα φορντίσει να βρεί τους υποψήφιους αγοραστές.

Τυχαίνει να γνωρίζω καταστάσεις, κάποιοι άνθρωποι τον παλισίωσαν τις τεέυταίες μέρες βοηθώντας ο καθένας στο πόστο του και όλα ήταν έτοιμα για μια νέα, "δυνατή' αρχή. Τώρα μετά την ανακοίνωση του Σαββάτου, σηκώνω τα χέρια ψηλά...

Μας κούρασε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ultras gruppo sakafliades




Αριθμός μηνυμάτων : 86
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2009
Τόπος : TRIKALA

ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΠΛΕΞΙΔΑ...ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΧΟΛΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΠΛΕΞΙΔΑ...ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΧΟΛΙΑ...   ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΠΛΕΞΙΔΑ...ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΧΟΛΙΑ... Icon_minitimeΔευ Ιουν 21, 2010 9:39 am

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΟΥΜΕ ΜΑΓΚΕΣ...ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΛΕΥΡΟ ΤΟΥ ΑΟΤ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΟΑ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΜΑΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΚΕΡΔΟΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΟΥΣΤΟ ΜΑΣ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΙΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΠΙΤΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΠΛΕΥΡΟ ΣΕ ΧΙΟΝΙΑ ΚΑΙ ΒΡΟΧΕΣ ΣΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΟΝΤΑ ΛΑΛΑΛΛΑΛΑΛΑΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΝΘΗΜΑ....Ο ΠΛΕΞΙΔΑΣ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΔΙΚΑΙΟΜΑΤΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ ΟΜΩΣ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΕΚΑΝΑ....ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΟΙ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΝΑ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΤΟΝ ΑΟΤ ΜΑΣ....ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΓΙΠΕΔΟΥ....Η ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑ Β ΕΘΝΙΛΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΙΣ ΕΦΙΜΡΙΔΕΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΚΡΙΝΙΑ ΣΤΑ ΡΑΔΙΑ ΑΚΟΥΩ ΤΑ ΙΔΙΑ.....ΜΑΣ ΖΑΛΙΣΑΝΕ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ....ΟΣΟΙ ΤΟΝ ΕΧΕΤΕ ΒΓΑΛΕΙ ΑΝΙΚΑΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΔΩΣΤΕ ΛΥΣΗ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΚΑΨΟΥΡΑ ΜΟΥ.....ΑΝΤΕ ΚΟΤΕΣ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.sakafliades.gr
Manager

Manager


Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 08/06/2010
Ηλικία : 60
Τόπος : ΤΡΙΚΑΛΑ

ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΠΛΕΞΙΔΑ...ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΧΟΛΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΠΛΕΞΙΔΑ...ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΧΟΛΙΑ...   ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΠΛΕΞΙΔΑ...ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΧΟΛΙΑ... Icon_minitimeΤρι Ιουν 22, 2010 8:12 am

Θέλει συσπείρωση απ'όλους μαγκες και να πιέσουμε τους τοπικούς φορείς για οικονομική βοήθεια στην ομάδα. Ο Πλεξίδας μπορεί να φύγει, αλλά δεν θα μας διαλύσει την ομάδα.

Κι απ'όσο ξέρω, πρέπει να γνωρίζουμε όλοι μας ότι για να επέλθει "λύση" της συνεργασίας πρέπει να ΥΠΟΓΡΑΨΟΥΝ και οι 2 πλευρές .

Τα χαιρετίσματά μου. Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
daysleeper4

daysleeper4


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 09/06/2010

ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΠΛΕΞΙΔΑ...ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΧΟΛΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΠΛΕΞΙΔΑ...ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΧΟΛΙΑ...   ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΠΛΕΞΙΔΑ...ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΧΟΛΙΑ... Icon_minitimeΤρι Ιουν 22, 2010 2:51 pm

ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagiaras 4
Admin
vagiaras 4


Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2009
Ηλικία : 38
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ

ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΠΛΕΞΙΔΑ...ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΧΟΛΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΠΛΕΞΙΔΑ...ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΧΟΛΙΑ...   ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΠΛΕΞΙΔΑ...ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΧΟΛΙΑ... Icon_minitimeΤετ Ιουν 23, 2010 5:56 am

Σήμερα ο Πλεξίδας μίλησε σε Ράδιο Ζυγό και Πρωϊνό 105,3, με αυτά που είπε έδειξε δυσαρεστημένος ως προς την κριτική στο πρόσωπό του.

Με τα όσα ειπώθηκαν και μετά από πιέσεις δημοσιογράφων, έδειξε διατεθειμένος να συνεχίσει να προσφέρει στον ΑΟΤ αρκεί να έχει και την στήριξη άλλων τοπικών επιχειρηματιών.

Κατα τη γνώμη μου το "αγκάθι" στην όλη υπόθεση είναι τα χρέη Παππά (180.000 ευρώ περίπου).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ultras gruppo sakafliades




Αριθμός μηνυμάτων : 86
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2009
Τόπος : TRIKALA

ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΠΛΕΞΙΔΑ...ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΧΟΛΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΠΛΕΞΙΔΑ...ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΧΟΛΙΑ...   ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΠΛΕΞΙΔΑ...ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΧΟΛΙΑ... Icon_minitimeΤετ Ιουν 23, 2010 8:08 am

εμενα πρωσοπικα δεν μου αρεσει να με δουλευουνε....ας αποφασισει επιτελους τι θελει και τι δεν θελει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.sakafliades.gr
daysleeper4

daysleeper4


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 09/06/2010

ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΠΛΕΞΙΔΑ...ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΧΟΛΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΠΛΕΞΙΔΑ...ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΧΟΛΙΑ...   ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΠΛΕΞΙΔΑ...ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΧΟΛΙΑ... Icon_minitimeΤετ Ιουν 23, 2010 1:20 pm

ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟΣ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΣΙΜΠΑΜΕ ΣΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑΚΙΑ ΤΟΥ...ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΒΡΟΒΛΕΨΙΜΟΣ ΠΑΝΤΩΣ.
ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ ΜΗΠΩΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΟΚΕΣ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ? ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΨΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ.ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Akis-Athens

Akis-Athens


Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2009
Τόπος : Αθήνα

ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΠΛΕΞΙΔΑ...ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΧΟΛΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΠΛΕΞΙΔΑ...ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΧΟΛΙΑ...   ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΠΛΕΞΙΔΑ...ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΧΟΛΙΑ... Icon_minitimeΠαρ Ιουν 25, 2010 4:37 am

Πρόκειται για μεγάλο χαβαλέ και άτομο που έχει αναπτύξει κάποια κόμπλεξ (σύμφωνα με τη διακύμανση στη συμπεριφορά του). Το θέμα είναι ότι: α) Αυτός χρηματοδοτεί τον σύλλογο (σε Δ' & Γ' Εθνική) και ως εκ τούτου πρέπει να του το αναγνωρίσουμε και β) Δεν υπάρχει άλλος σοβαρός επενδυτής αυτή τη στιγμή, άμεσα εμπλεκόμενος στον Α.Ο.Τ.. Μέχρι νεωτέρας, Πλέξι & πάλι Πλέξι...Δεν μπορεί όμως να κρεμόμαστε αποκλειστικά από κείνον. Αν δεν συστρατευθούν τώρα , με δεσμεύσεις, συνέπεια & σοβαρότητα εκείνοι που παρευρέθηκαν στη Γεν.Συνέλευση και διαθέτουν κάποια οικονομική επιφάνεια, τότε δυστυχώς θα αφεθούμε να παρακαλάμε τον "Αντί'' γιατί μετά από αυτόν το χάος. Και τότε, όποια παλαβομάρα του κατεβαίνει θα πρέπει να την καταπίνουμε. όσο αφήνουμε τα ηνία αποκλειστικά σε εκείνον, είμαστε άξιοι της μοίρας μας. Ομάδα που θέλει να ελπίζει σε βελτίωση, πρέπει αν μη τι άλλο να έχει δεδομένη την υποστήριξη του κόσμου. Σ'αυτό έχει απόλυτο δίκιο πάντως. Δεν θα μπορούσε να υπάρξει μια Διοικούσα Επιτροπή - κοινής αποδοχής- με τη συμμετοχή και των Σακαφλιάδων, η οποία να έχει ένα ρόλο συντονισμού και υποστήριξης του έργου της Διοίκησης; Ίσως έτσι να αποφύγουμε τις παλινωδίες του (όταν τον πιάνει η αναποδιά) και να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο ότι υπάρχει θεσμικό όργανο στη Διοίκηση που πρεσβεύει το συμφέρον του Α.Ο.Τ. και προωθεί τις κατάλληλες ενέργειες.Τι λέτε; Υπάρχει προοπτική να εξελιχθεί ο Α.Ο.Τ. σε σωματείο λαϊκής βάσης; scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lfcgr95.110mb.com/
 
ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΠΛΕΞΙΔΑ...ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΧΟΛΙΑ...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΜΟΝΟ ΑΟΤ- ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
SAKAFLIADES CLUB :: ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ :: Νέα-Ειδήσεις-Απόψεις-Σχόλια-
Μετάβαση σε: