SAKAFLIADES CLUB
SAKAFLIADES CLUB
SAKAFLIADES CLUB
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
- Σ.Φ."ΣΑΚΑΦΛΙΑΔΕΣ CLUB":ΑΠΟΚΤΗΣΕ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ ΤΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΜΕ 30€ ΤΟ ΧΡΟΝΟ! ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-(2431100934 - 6973253041) -

 

 ULTRAS GROUPPO TRIKALA

Πήγαινε κάτω 
+8
Kalabaka
Steven Agrinio 1821
Akis-Athens
Thodoris4
leproso
vagiaras 4
daysleeper4
ultras gruppo sakafliades
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Dr4

Dr4


Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2010

ULTRAS GROUPPO TRIKALA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ULTRAS GROUPPO TRIKALA   ULTRAS GROUPPO TRIKALA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 19, 2010 3:02 pm

ultras gruppo sakafliades έγραψε:
ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΟ ΜΟΝΤΕΡΝΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ...
ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΙ Ο ΠΟΙΗΤΗΣ ΑΝΑΡΩΤΙΟΥΝΤΑΙ ΠΟΛΛΟΙ...ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΣΑΝ ΟΠΑΔΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΟ ΜΟΝΤΕΡΝΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ..?ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΠΑΔΟ ΤΑ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΙΝΑΙ -Η ΑΓΑΠΗ-Ο ΡΟΜΑΝΤΙΣΜΟΣ-ΤΟ ΠΑΘΟΣ-Η ΕΚΦΡΑΣΗ-Η ΙΣΤΟΡΙΑ-Η ΑΞΙΟΠΡΕΠΙΑ ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΩΡΑΝΕ ΣΤΗΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΟΥ ΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ "modern football"ΓΙΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΜΑΣΤΕ...


11)ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΒΕΒΙΛΩΣΗ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑΤΑ ΤΑ ΣΥΜΒΟΛΑ ΚΑΙ ΟΤΗΔΙΠΟΤΕ ΣΥΝΔΕΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΙΑΣ ΟΜΑΔΑΣ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΟΥΝΕ ΠΟΤΕ...


πρεπει ολοι να καταλαβουνε οτι το ποδοσφαιρο και ο αθλιτησμος διχως οπαδους δεν υπαρχει και δεν εχει νοιμα να υπαρχει...ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ...


που ηταν ολοι οι ultras και ολοι οι αγνοι οπαδοι οταν ενας τυχαιος και περαστικος απο τον αοτ πλεξιδας ηρθε και μας αλλαξε εμβλημακλπ,οταν γι εκεινο το σημα ματωσαν και πεθαναν μεχρι και ανθρωποι, αλλα ολοι το δεχτηκαμε ετσι απλα

ανενδοτος αγωνας να επιστρεψει η ιστορια του αο τρικαλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ADMIN
Admin
ADMIN


Αριθμός μηνυμάτων : 87
Ημερομηνία εγγραφής : 07/09/2009
Ηλικία : 56
Τόπος : ΤΡΙΚΑΛΑ

ULTRAS GROUPPO TRIKALA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ULTRAS GROUPPO TRIKALA   ULTRAS GROUPPO TRIKALA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Δεκ 20, 2010 2:18 am

Παράθεση :
Που ηταν ολοι οι ultras και ολοι οι αγνοι οπαδοι οταν ενας τυχαιος και περαστικος απο τον αοτ πλεξιδας ηρθε και μας αλλαξε εμβλημακλπ,οταν γι εκεινο το σημα ματωσαν και πεθαναν μεχρι και ανθρωποι, αλλα ολοι το δεχτηκαμε ετσι απλα

ανενδοτος αγωνας να επιστρεψει η ιστορια του αο τρικαλα

Φίλε Dr4 νομίζω πως κάνεις λάθος. Από τη στιγμή που "άλλαξε" το σήμα της ομάδας, μέλη του Συνδέσμου έφεραν αντιρρήσεις σε σημείο αγριων παρεξηγήσεν με τους διοικούντες γιατί απλά δεν σεβάστηκαν την ιστορία του Συλλόγου. Αυτά τα άτομα είναι ακόμα εδώ, πάνε γήπεδο και ξενερώνουν όταν βλέπουν τον ΑΟΤ να αγωνίζεται με τις λευκές εμφανίσεις κ όχι με τις κυανέρυθρες. Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
HTTP://WWW.SAKAFLIADES.GR
Dr4

Dr4


Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2010

ULTRAS GROUPPO TRIKALA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ULTRAS GROUPPO TRIKALA   ULTRAS GROUPPO TRIKALA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Δεκ 20, 2010 3:26 am

ADMIN έγραψε:
Παράθεση :
Που ηταν ολοι οι ultras και ολοι οι αγνοι οπαδοι οταν ενας τυχαιος και περαστικος απο τον αοτ πλεξιδας ηρθε και μας αλλαξε εμβλημακλπ,οταν γι εκεινο το σημα ματωσαν και πεθαναν μεχρι και ανθρωποι, αλλα ολοι το δεχτηκαμε ετσι απλα

ανενδοτος αγωνας να επιστρεψει η ιστορια του αο τρικαλα

Φίλε Dr4 νομίζω πως κάνεις λάθος. Από τη στιγμή που "άλλαξε" το σήμα της ομάδας, μέλη του Συνδέσμου έφεραν αντιρρήσεις σε σημείο αγριων παρεξηγήσεν με τους διοικούντες γιατί απλά δεν σεβάστηκαν την ιστορία του Συλλόγου. Αυτά τα άτομα είναι ακόμα εδώ, πάνε γήπεδο και ξενερώνουν όταν βλέπουν τον ΑΟΤ να αγωνίζεται με τις λευκές εμφανίσεις κ όχι με τις κυανέρυθρες. Rolling Eyes

den αναφερομαι αποκλειστικα στο οργανωμενο κομματι της κερκιδας αλλα και στον απλο κοσμο, ιδιως τους μεγαλυτερους που μεγαλωσαν με αυτο το εμβλημα και με αυτο στο στηθος

απλα ομως αλλαξετοσημα και οτι εγινε εγινε? δεν διαφωνω οτι ο συνδεσμος διαφωνησε
αλλα απο εκει κ περα νομιζω οτι πρεπει αυτος ο αγωνας μαςνα ειναι συνεχης...
εμεις ημασταν αο τρικαλα, ειμαστε τρικαλινοι και περηφανοι γι αυτο, οσοι ζηλευουν κ θελουν να μαςκανουν μπαρτσελονα και δηθεν γκλαμουρ μακρυα απο μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
achilleasltb




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 15/12/2010

ULTRAS GROUPPO TRIKALA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ULTRAS GROUPPO TRIKALA   ULTRAS GROUPPO TRIKALA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 18, 2011 1:27 am

Μάγκες ωραία η ιστορία με τους ultras και μπράβο για την οργάνωση του συνδέσμου με νέα πανό κλπ.Αλλά μάλλον έχει ξεφύγει η κατάσταση από κάποιους οι οποίοι έχοντας εθνικιστική και φασιστική , ακόμα και ναζιστική ιδεολογία τα έχουν μπλέξει πολύ με το γήπεδο και την ομάδα . Οι σβάστικες που γραφτηκαν στο πέταλο και τα πανό των ss , ένα απλό παράδειγμα . Να ξέρετε πως πολύς κόσμος δεν ασχολείται με τους οργανωμένους για αυτήν την κατάσταση . Δηλαδή τι πρέπει να γίνει; Εγώ και άλλοι 20 για παράδειγμα που έχουμε διαφορετική ιδεολογία τι πρέπει να κάνουμε , να ερχόμαστε στο γήπεδο και να πλακωνόμααστε μεταξύ μας ; Και μην μου πείτε πως δεν ξέρετε ποιοι είναι αυτοί ; Κόψτε λοιπόν τις μαλακίες και ασχοληθείτε μόνο με την ομάδα γιατί βλέπω να ασχολέιστε μόνο 50 οργανωμένοι αφού τους υπόλοιπους τους έχετε απομακρύνει με τέτοιες συμπεριφορές . Φιλικά ένας 30άρης Σακαφλιάς ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Billaras_g4

Billaras_g4


Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2009

ULTRAS GROUPPO TRIKALA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ULTRAS GROUPPO TRIKALA   ULTRAS GROUPPO TRIKALA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 18, 2011 2:40 pm

achilleasltb έγραψε:
Μάγκες ωραία η ιστορία με τους ultras και μπράβο για την οργάνωση του συνδέσμου με νέα πανό κλπ.Αλλά μάλλον έχει ξεφύγει η κατάσταση από κάποιους οι οποίοι έχοντας εθνικιστική και φασιστική , ακόμα και ναζιστική ιδεολογία τα έχουν μπλέξει πολύ με το γήπεδο και την ομάδα . Οι σβάστικες που γραφτηκαν στο πέταλο και τα πανό των ss , ένα απλό παράδειγμα . Να ξέρετε πως πολύς κόσμος δεν ασχολείται με τους οργανωμένους για αυτήν την κατάσταση . Δηλαδή τι πρέπει να γίνει; Εγώ και άλλοι 20 για παράδειγμα που έχουμε διαφορετική ιδεολογία τι πρέπει να κάνουμε , να ερχόμαστε στο γήπεδο και να πλακωνόμααστε μεταξύ μας ; Και μην μου πείτε πως δεν ξέρετε ποιοι είναι αυτοί ; Κόψτε λοιπόν τις μαλακίες και ασχοληθείτε μόνο με την ομάδα γιατί βλέπω να ασχολέιστε μόνο 50 οργανωμένοι αφού τους υπόλοιπους τους έχετε απομακρύνει με τέτοιες συμπεριφορές . Φιλικά ένας 30άρης Σακαφλιάς ....

Δεν εχεις αδικο σ αυτα που λες..η σβαστιγκα ξεφευγει πολυ και φτανει εντελως τα ακρα..αυτα τα ατομα ομως δεν ανηκουν στον συνδεσμο μας και ουτε καν στον πυρηνα των σακαφλιαδων..εχουν πιασει μια δικη τους γωνια..δεν μπορεις να τους απαγορευσεις και την εισοδο στο γηπεδο γιατι τοτε γινεσαι ο ιδιος φασιστας..και οι δυο ιδεολογιες ειναι γτπ αλλα ο καθενας ειναι ελευθερος να πιστευει οτι θελει..οταν ειμαστε ομως στο γηπεδο υπαρχει μονο ενας..ο ΑΟΤ και κανεις αλλος

AOT NO POLITICS
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
achilleasltb




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 15/12/2010

ULTRAS GROUPPO TRIKALA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ULTRAS GROUPPO TRIKALA   ULTRAS GROUPPO TRIKALA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 19, 2011 1:26 am

Billaras_g4 έγραψε:
achilleasltb έγραψε:
Μάγκες ωραία η ιστορία με τους ultras και μπράβο για την οργάνωση του συνδέσμου με νέα πανό κλπ.Αλλά μάλλον έχει ξεφύγει η κατάσταση από κάποιους οι οποίοι έχοντας εθνικιστική και φασιστική , ακόμα και ναζιστική ιδεολογία τα έχουν μπλέξει πολύ με το γήπεδο και την ομάδα . Οι σβάστικες που γραφτηκαν στο πέταλο και τα πανό των ss , ένα απλό παράδειγμα . Να ξέρετε πως πολύς κόσμος δεν ασχολείται με τους οργανωμένους για αυτήν την κατάσταση . Δηλαδή τι πρέπει να γίνει; Εγώ και άλλοι 20 για παράδειγμα που έχουμε διαφορετική ιδεολογία τι πρέπει να κάνουμε , να ερχόμαστε στο γήπεδο και να πλακωνόμααστε μεταξύ μας ; Και μην μου πείτε πως δεν ξέρετε ποιοι είναι αυτοί ; Κόψτε λοιπόν τις μαλακίες και ασχοληθείτε μόνο με την ομάδα γιατί βλέπω να ασχολέιστε μόνο 50 οργανωμένοι αφού τους υπόλοιπους τους έχετε απομακρύνει με τέτοιες συμπεριφορές . Φιλικά ένας 30άρης Σακαφλιάς ....

Δεν εχεις αδικο σ αυτα που λες..η σβαστιγκα ξεφευγει πολυ και φτανει εντελως τα ακρα..αυτα τα ατομα ομως δεν ανηκουν στον συνδεσμο μας και ουτε καν στον πυρηνα των σακαφλιαδων..εχουν πιασει μια δικη τους γωνια..δεν μπορεις να τους απαγορευσεις και την εισοδο στο γηπεδο γιατι τοτε γινεσαι ο ιδιος φασιστας..και οι δυο ιδεολογιες ειναι γτπ αλλα ο καθενας ειναι ελευθερος να πιστευει οτι θελει..οταν ειμαστε ομως στο γηπεδο υπαρχει μονο ενας..ο ΑΟΤ και κανεις αλλος

AOT NO POLITICS

Δεν σου λέω να τους απαγορέψεις την είσοδο , αλλά γιατί τους επιτρέπεις να κρεμάνε πανό με τον σήμα των ss ( μαύρο πανό με την νεκροκεφαλή και τα φτερά ) ακόμα και στα εκτός έδρας ; όπως επίσης και το ΑΟΤ 88 ;Πλέον έχει βγει το όνομα ότι οι Σακαφλιάδες είναι φασίστες και φιλοναζιστές ακόμα και σε άλλες πόλεις . Άντε οι Ελληνικές σημαίες πάνε και έρχονται , σου λέει ο άλλος έλληνας είμαι αλλά τα υπόλοιπα ; Αλλά δεν πάει κάποιος από το σύνδεσμο να τους πεί : μην κρεμάς αυτά τα πανό , όπως δεν θα κρεμάμε αλφάδια και κοκκινόμαυρες σημαίες με αστέρια . Και μην μου πεις πως δεν ξέρετε ποιοι είναι αυτοί οι 3-4 που τα κάνουν . Εδώ τους ξέρω εγώ που τους βλέπω μόνο σε φωτογραφίες . Τα ίδια έκαναν πριν δέκα χρόνια τα ίδια και τώρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ULTRAS GROUPPO TRIKALA
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» REBELS 9 - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
» trikala antifa

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
SAKAFLIADES CLUB :: Σ.Φ. ΣΑΚΑΦΛΙΑΔΕΣ CLUB :: Ο Σύνδεσμος-
Μετάβαση σε: